2.12.2017   9:00-16:00
Vánoční švagrovské pečení
Autor: Martin Kuchtík | Rubrika: Akce pro veřejnost
Kontakt: Martin Kuchtík, kuchtik@doris.cz, tel.: 725 072 335
Cena: 150 Kč
Místo: Švagrov
Akce pro děti, rodiče nebo kohokoliv dalšího. Dospělí si s námi a s dalšími účastníky upečou 4 druhy netradičního "zdravějšího" vánočního cukroví, které si odvezou domů.
Děti si také upečou jeden druh cukroví, ale k tomu budou i tvořit a hrát si.

Akce pro děti, rodiče nebo kohokoliv dalšího


Pojďme spojit příjemné s užitečným. Vánoce se blíží a my bychom rádi upekli cukroví a zároveň se potkali v přátelské atmosféře s dalšími lidmi. Proto jsme pro vás v období začínajícího adventu připravili akci, kde se potká obojí výše zmíněné.

Dospělí si s námi na Švagrově mohou upéct 4 druhy „zdravějšího“ cukroví, které si potom odvezou domů. Společně připravíme těsta i upečeme. U toho si můžeme povídat nejen o Vánocích.
Zároveň máme připraven i program pro vaše děti. Kromě pečení s nimi budeme tvořit vánoční výrobky a hrát zábavné hry. Pokud bude přijatelné počasí, tak vyrazíme ven prozkoumat okolní přírodu Švagrova a otestujeme sněhové podmínky při jízdě „na čemkoliv“.

Příjezd nejpozději v 9:00 hod. 
Začátek pečení a aktivit dětí 9:15 hod. 

Dospělí - 150 Kč (suroviny, energie) 
Děti - 50 Kč (materiál na výrobky, suroviny, energie) 

S sebou budete potřebovat přezůvky, zástěru a jídlo na celou dobu akce.

Akce je přístupná rodičům bez dětí i dětem bez rodičů. Společně je to ovšem nejlepší, protože Vánoce jsou obdobím, kdy mají být rodiny pohromadě. 

Pro přihlášení nebo dotazy se obracejte na Martina Kuchtíka +420 725 072 335, kuchtik@doris.cz. Přihlášky přijímáme do čtvrtka 20:00 hod.