1.5.2020 - 31.12.2021   9:00-9:00
Rozkvetlé město
Autor: Jan Valchař | Rubrika: DOMÁCÍ VÝZVA
Kontakt: Jan Valchař, valchar@doris.cz, tel.: 731 186 056
Místo: u vás doma
První máj je v našem městě spojen s několika tradicemi. Tou hlavní je samozřejmě tzv. Šumperský autosalon na Hlavní třídě. My jsme se vloni také pustili do díla a připravili jsme pro vás další velkou akci. Zabrousili jsme do oblasti pohybu a uvedli jsme premiéru v podob Sportovního dne s Doriskou.

V parku u Vily Doris jste si mohli zkusit nové aktivity, které se na sportovním poli objevují. Kdo kdy slyšel názvy her Kanjam, Spikeball nebo Kinball? Letos se bohužel žádná z těchto akcí nemůže konat. Abyste o tuto zajímavou akci nepřišli, tak jsme se rozhodli přesunout ji na začátek nového školního roku, tj. na sobotu 5. září.


Protože nás mrzí, že vás dnes neuvidíme, tak přicházíme s aktivitou na zlepšení nálady.  Pojmenovali jsme ji Rozkvetlé město. Květen je měsíc květin a květů, takže vás zveme ke společnému šíření květin po městě. Naši akci podporují i všechny narcisy a tulipány,  které právě všude po městě kvetou.

Dorisku už jsme květinami vyzdobili. Mrkněte, jak rychle dnes šlo malování květin naší šikovné kolegyni Zuzce.

Posíláme také fotky, jak někteří z nás nazdobili i své okolí.

 

Teď je řada na vás. Nechejte před svým domem na dlažbě nebo chodníku vyrůst krásnou jarní louku. Můžete připsat  heslo „rozkvetlé město“.

Svá díla s námi můžete sdílet v komentářích.

 

Krásný První máj  vám přeje
Tým SVČ Doris