19.5.2014   11:45-13:15
Přednáška "Rady začínajícím milencům"
Autor: Martin Hájek | Rubrika: Akce - odborné
Kontakt: Martin Hájek, hajek@doris.cz, tel.: 725 005 784
Přednáška je určena pro studenty 1. a 2. ročníků SŠ, je součástí Celorepublikové koncepce sexuální výchovy a osvěty pro základní a střední školy.

-          Uceleně a srozumitelně rozvíjí znalosti teenagerů získané v hodinách rodinné výchovy. Snaží se co nejvíce přiblížit jejich momentálnímu stavu psychosociálního vývoje. Podává poutavou formou co nejobjektivnější teoretické i praktické rady, jak se chránit před potenciálními riziky spojenými s pohlavním životem. V závěru je doplněná diskusí.

-          Obsah přednášky:

  • Rizika spojená s pohlavním životem.
  • Jak bezpečně zahájit pohlavní život.
  • Antikoncepce mužská, ženská, kombinace antikoncepčních přípravků, antikoncepce záchranná.
  • Problematika možného nežádoucího otěhotnění z hlediska zjištění, dále z hlediska medicínského a právního aspektu umělého přerušení těhotenství.
  • Pohlavní choroby a AIDS.
  • Diskuse.

-          Přednáška je tvořena 120 instruktážními snímky zpracovanými v multimediální dataprojekci, doplněná několika videovstupy.

Vstupné: 50 Kč/žák (platí se v hotovosti na místě)

Místo: SVČ a ZpDVPP Doris Šumperk, Komenského 9, tělocvična

Podrobné informace o nás (akreditace MŠMT, představení přednášejících vč. odbornosti, přednáškové a publikační činnosti, supervize, realizované akce v rámci ČR, reference atd.) na stránkách www.antikoncepce.eu.

Máte-li zájem o přednášku, vyplňte naši přihlášku a odešlete na naši adresu:

Středisko volného času a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Doris Šumperk, Komenského 810/9, 78701 Šumperk, Mgr. Martin Hájek. hajek@doris.cz