24.9.2014 - 25.9.2014   9:30-11:30
Kurz masáží pro děti a kojence
Autor: Eva Pšenčíková | Rubrika: Akce pro veřejnost
Kontakt: Eva Pšenčíková, psencikova@doris.cz, tel.: 731 186 053
Jedná se o láskyplnou masáž, která obsahuje tři druhy dětských masáží, a to: 1. tradiční indická masáž, 2. masážní metody ze Švédska, 3. masáž chodidla, která vychází z prvků reflexní terapie.
Cena. 400 Kč/2 lekce

Jedná se o láskyplnou masáž, která obsahuje tři druhy dětských masáží, a to: 1. tradiční indická masáž, 2. masážní metody ze Švédska, 3. masáž chodidla, která vychází z prvků reflexní terapie.Využívají se také prvky dotykové relaxace, jógy, muzikoterapie a aromaterapie.Masáž prováděna rodičem, je ideální formou komunikace, která vede ke zklidnění, uvolnění a k vzájemnému souznění. Matka nebo otec se při masáži soustředí jen na své dítě, vnímá, jak se jeho dítě cítí, kde je napjaté a touto cestou snadno zjistí, co právě potřebuje. Kurz masáží je určen rodičům kojenců stejně jako rodičům odrostlejších dětí. Ráda ale přivítám i budoucí rodiče a prarodiče, kteří se masáž naučí na panence a po narození miminka už budou vědět "jak na to". CENA   400 KčS sebou: plenky a osušky pro případ potřeby děťátka během masáže, malou deku, plenu . dostatek tekutin pro dítě i pro sebe,pohodlný oděv + přezůvky, dobrou náladu.Kde? MC „Komínkov“,Komenského 9,Šumperk
Přihlášení: lektorka Anežka Purová, DiS  tel.: 736 61 71 93, purovaanezka@seznam.czBc..Eva Pšenčíková, tel.:731 186 053 , psencikova@doris.czV ceně jsou zahrnuty olejíčky, vonné esence, instruktáž, povídání o aromaterapii a písemné materiály.